Zubní pasta gum protection

Chrání a posiluje citlivé dásně

Gums Protection
  • Opravuje a regeneruje gingivální tkáně
  • Antibakteriální a antiplakové působení
  • Má stahující a zklidňující vlastnosti
Nakupte online

CO OBSAHUJE ZUBNÍ PASTA BIOREPAIR® GUMS PROTECTION

Aqua, Zinc Hydroxyapatite** Glycerin, Sorbitol, Silica, Cellulose Gum, Cocamidopropyl Betaine, Aroma, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Spirulina Platensis Extract, Catendula Officinalis Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Zinc PCA, Sodium Saccharin, Phenoxyethanol, Benzyl ALcohoL, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene, Eugenol, Cl 16255. *microRepair®

Čím se liší Biorepair® Gum Protection od ostatních zubních past?

Exkluzivní receptura Biorepair® Gum Protection se skládá z kyseliny hyaluronové, která díky svým hydratačním a ochranným vlastnostem pomáhá posilovat jemné dásně. Antibakteriální a antiplakový účinek je zaručen kombinovaným působením microRepair® Zinc PtA. Receptura je doplněna o přírodními extrakty vilínu, měsíčku a spiruliny, s uklidňujícími a stahujícími vlastnostmi.

Co je microRepair®

MicroRepair® se skládá z částic tvořených hydroxyapatitem. Složení těchto mikročástic je velmi podobné zubní sklovině. Tato podobnost umožňuje mikročásticím trvale se integrovat se zubní sklovinou a dentinem, a tak rovnoměrně je přirozeně opravovat.

DŮLEŽITÉ:

Děti, a to i mladší 6 let, mohou používat Biorepair® bez dozoru dospělé osoby díky absenci fluoridu.

Biorepair neobsahuje:

  1. Fluorid
  2. SLS
  3. Parabeny