Držátko se zubní nití

s microRepair® pro běžné a úzké prostory, ideální pro vaši rutinu ústní
hygieny doma, v práci nebo na cestách

Interdental Flossers front

They are made with the innovative SELF CLEANING POLYMER technology and microRepair®, particles made up of the same substance as enamel, which penetrate into places toothbrushes cannot reach.
Jsou vyrobeny inovativní technologií SELF CLEANING POLYMER a microRepair®, částicemi tvořenými stejnou látkou jako sklovina, které pronikají do míst, kam se zubní kartáčky nedostanou.

  • 36 držátek se zubní nití na jedno použití
  • Speciální ergonomická hlava ve tvaru Y
  • Praktické a pohodlné čištění díky tvarovanému tvaru
  • Vyrobeno z monofilu se speciální plochou částí
  • Svěží mátová příchuť
Nakupte online

INOVATIVNÍ BAKTERIOSTATICKÝ SAMOČISTÍCÍ POLYMER* (S.C.P.)

Samočisticí polymer je speciální polymerační proces, díky kterému jsou všechny materiály v řadě příslušenství Biorepair® bakteriostatické. Tato inovativní technologie je založena na přírodních stopových prvcích, neobsahuje biocidní látky a bojuje proti růstu bakterií, díky čemuž je příslušenství Biorepair® hygieničtější a poskytuje lepší ochranu. Bakteriostatická ochrana zůstává účinná v průběhu času.

Čím se mezizubní držátka se zubní nití Biorepair® liší od ostatních doplňků?

Jsou to jediná držátka se zubní nití s microRepair®, částicemi složenými ze stejné látky jako sklovina, které pronikají do míst, kam se váš zubní kartáček nedostane, a chrání před tvorbou zubního plaku, který způsobuje kazy a záněty dásní. Díky tvarovanému tvaru usnadňují čištění těžko dostupných mezizubních prostor. Nit je vyrobena z monovlákna se speciální plochou částí, která je zvláště vhodná pro úzké mezizubní prostory, umožňuje klouzání do ještě obtížnějších prostor a pomáhá odstraňovat plak a zbytky jídla. Po každém použití zanechává krásný mátový svěží pocit. Používání se zubními pastami Biorepair® zajišťuje úplnou ochranu před plakem, zubním kamenem a kazem a opravuje zubní sklovinu.

S microRepair® pro úplné zdraví ústní dutiny

Biorepair® je jediná řada, která se může pochlubit patentovanou inovací, microRepair® vyrobenou v Itálii: biomimetické částice vyrobené ze stejné látky jako zubní sklovina. Díky příslušenství Biorepair® proniká microRepair® do mezizubních prostor, kam se zubní kartáček nedostane, chrání před tvorbou bakteriálního plaku, předchází kazům a hlavním onemocněním dásní.

JAK POUŽÍVAT:

Zaveďte nit do mezizubních prostor. Mezi zuby pohybujte jemně dopředu/dozadu dokud nebudou všechny mezizubní prostory čisté. Koncovou část rukojeti můžete použít na dáseň kolem zubních krčků. Po použití vyhoďte. Při nevhodném použití může poškodit dáseň.

VŽDY AKTIVNÍ OCHRANA:

Proti bakteriím, které způsobují hromadění plaku, zubní kámen, kazy a zánět dásní, které se dostávají do mezizubních prostor a vytvářejí kyselý biofilm, který narušuje sklovinu. Nové příslušenství Biorepair® s microRepair® vyrobené z bakteriostatického SCP pomáhá chránit místa před napadením bakteriemi, tam kde se váš zubní kartáček nedostane.

DALŠÍ PRODUKTY PRO KAŽDODENNÍ HYGIENU

ZUBNÍ PASTA TOTAL PROTECTION REPAIR

Opravuje povrch skloviny, chrání před tvorbou plaku, zubního kamene a zubních kazů

DISCOVER MORE

ZUBNÍ KARTÁČEK TOTAL MEDIUM

Se 4 030 středně tvrdými čistícími štětinami, které jsou šetrné ke sklovině a dásním

DISCOVER MORE

OHEBNÉ PÁRÁTKO FINE 40 KS

Gumová bakteriostatická párátka, které dosáhnou tam, kam se váš zubní kartáček nedostane

DISCOVER MORE