Zubní pasta plus parodontgel

Chrání dásně před zánětem každý den

Parodontgel

Zdravotnický prostředek na opravu zubní skloviny - Vysoce koncentrované složení s 200 mg/g microRepair®

  • Chrání a hydratuje tkáně dutiny ústní
  • Poskytuje rychlou úlevu zaníceným, zarudlým a krvácejícím dásním
  • Obsahuje laktoferin, který působí proti množení bakterií
Nakupte online
 
 
 

Čím se Biorepair® Plus Parodontgel liší od ostatních zubních past?

Biorepair® Plus Parodontgel chrání a hydratuje tkáně úst a nabízí rychlou úlevu od zanícených, zarudlých a krvácejících dásní. Zubní pasta s microRepair®, aktivními biomimetickými mikročásticemi hydroxyapatitu, které jsou podobné složení nacházejícím se v našich zubech, které jsou schopny pronikat do mikroškrábanců na zubech, opravit poškozenou sklovinu a uzavřít obnažené dentinové kanálky. Ve skutečnosti jsou naše zuby každý den vystaveny fyzickému (zubní kartáček) a chemickému (kyseliny z jídla) opotřebení, což vytváří drobné, nepostřehnutelné praskliny, které mohou hromadit plak, bakterie a skvrny, které mohou v dlouhodobém horizontu vést k zubnímu kazu, jeho poškození, matným zubům a nástupu citlivosti a problémů s dásněmi.

Co je microRepair®

MicroRepair® se skládá z částic tvořených hydroxyapatitem. Složení těchto mikročástic je velmi podobné zubní sklovině. Tato podobnost umožňuje mikročásticím trvale se integrovat se zubní sklovinou a dentinem, a tak rovnoměrně je přirozeně opravovat.

CO OBSAHUJE BIOREPAIR® PLUS PARODONTGEL

Aqua, Zinc Hydroxyapatite*, Glycerin, Sorbitol, Hydrated Silica, Silica, Cocamidopropyl Betaine, Cellulose Gum, Aroma, Lactoferrin, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Sprirulina Platensis Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Zinc PCA, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Sodium Saccharin, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene, CI 77891.
*microRepair®

DŮLEŽITÉ:

Děti, a to i mladší 6 let, mohou používat Biorepair® bez dozoru dospělé osoby díky absenci fluoridu. Přečtěte si varování a návod k použití. Jedná se o zdravotnický prostředek třídy I.

Biorepair neobsahuje:

  1. Fluorid
  2. Oxid titaničitý
  3. SLS
  4. Parabeny
  5. Křemičitá brusiva

PRO PÉČI O VAŠE DÁSNĚ

PERIBIOMA® ŽVÝKAČKY

Žvýkačky pro pohodu ústní dutiny bez cukru

DISCOVER MORE

ZUBNÍ KARTÁČEK GUMS EXTRA SOFT

Extra měkké štětiny, které jsou jemné k dásním

DISCOVER MORE

PERIBIOMA PĚNOVÁ ÚSTNÍ VODA

Ústní voda pro udržení normální ústní mikroflóry

DISCOVER MORE