NOVÁ RUTINA ÚSTNÍ HYGIENY

Pro kompletní ústní hygienu doporučují zubaři a ústní hygienici denně používat ústní vodu, aby se škodlivé bakterie úplně zlikvidovaly. Zubní kartáček skutečně nestačí na boj s kazem, zánětem dásní, citlivými zuby nebo dokonce zápachem z úst. Ať už používáte ruční nebo elektrický zubní kartáček, je nepravděpodobné, že se vám při každém čištění dostane do všech mezizubních prostor. Bakterie a zbytky jídla se usazují v každém koutku vašich úst: v mezerách mezi zuby, jazykem, dásněmi a dokonce i na patře.

 

Ty, které se neodstraňují denně, poškozují leptavým působením sklovinu na zubech a způsobují záněty dásní. V místech, kde se shromažďují bakterie, se totiž tvoří tlustá vrstva známá jako zubní plak, která může časem zvápenatět a stát se zubním kamenem.
Dobrá ústní voda používaná po čištění zubů, alespoň jednou denně, přispívá k odstranění choroboplodných zárodků, které odolávají působení kartáčku a zubní pasty, brání erozi skloviny a hromadění bakterií a poskytuje příjemný a dlouhotrvající pocit svěžesti. Ústní voda je také užitečná, když nemáte možnost si vyčistit zuby, nabízí snadnou, rychlou, ale účinnou hygienu v kteroukoli denní dobu.

BIOREPAIR VYSOCE INTENZITNÍ, ANTIBAKTERIÁLNÍ ÚSTNÍ VODA 

Ústní vody Biorepair jsou navrženy s konkrétní hustotou, která byla speciálně studována, aby nabízela lepší přilnavost k zubům, zvyšovala účinnost částic microRepair® a prodlužovala působení ochranné bariéry na sklovinu a dentin. Částice microRepair® obalují zuby jako rukavice, opravují je a chrání je před zubním kazem a plakem.

Složení částic microRepair® se velmi podobá zubní skloivně. Ústní voda snadno pronikne i do nejobtížněji dosažitelných oblastí. Uvolňují také zinek pro maximální antibakteriální účinek.
Složení bylo obohaceno o zinek PCA pro větší ochranu proti bakteriím a zubnímu kazu bez použití chlorhexidinu a v důsledku toho eliminuje nežádoucí účinky, jako jsou skvrny na zubech, které mohou být důsledkem dlouhodobého užívání této složky. Ústní vody Biorepair neobsahují fluorid ani alkohol.

PRODUKT

ÚSTNÍ VODA 3V1 ANTIBAKTERIÁLNÍ  
Biorepair® ústní voda s trojím účinkem, microRepair® a vysokou hustotou, která zajišťuje lepší přilnavost k zubům. 

ÚSTNÍ VODA PRO OCHRANU DÁSNÍ ANTIBAKTERIÁLNÍ
Ústní voda s vysokou hustotou s microRepair® a kyselinou hyaluronovou

PLUS ÚSTNÍ VODA
Pomáhá chránit ústní sliznici před zánětem, zmírňuje příznaky a zabraňuje usazování plaku. 

PERIBIOMA PĚNOVÁ ÚSTNÍ VODA 
Ústní voda pro udržení normální ústní mikroflóry