Zubní nit expandující voskovaná

s microRepair® pro běžné mezizubní prostory,
ideální pro každodenní ústní hygienu

EXPANDING Dental floss

Je vyrobena s inovativním bakteriostatickým SAMOČISTÍCÍM POLYMEREM a microRepair®, částicemi tvořenými stejnou látkou jako zubní sklovina. Proniká do míst, kam se zubní kartáčky nedostanou.

  • 30 m
  • Vyrobeno z ultra měkkých vláken, která se při použití roztahují a přizpůsobí se všem mezizubním prostorům bez podráždění citlivých dásní
  • S kyselinou hyaluronovou léčící dásně
  • Svěží mátová příchuť
Nakupte online

INOVATIVNÍ BAKTERIOSTATICKÝ SAMOČISTÍCÍ POLYMER* (S.C.P.)

Samočisticí polymer je speciální polymerační proces, díky kterému jsou všechny materiály v řadě příslušenství Biorepair® bakteriostatické. Tato inovativní technologie je založena na přírodních stopových prvcích, neobsahuje biocidní látky a bojuje proti růstu bakterií, díky čemuž je příslušenství Biorepair® hygieničtější a poskytuje lepší ochranu. Bakteriostatická ochrana zůstává účinná v průběhu času.

Čím se liší Biorepair® Zubní nit expandující voskovaná od ostatních doplňků?

Je to jediná dentální nit s microRepair®, částicemi složenými ze stejné látky jako zubní sklovina, které pronikají do míst, kam se váš zubní kartáček nedostane, a chrání před tvorbou zubního plaku, který způsobuje kazy a záněty dásní. Biorepair® Zubní nit expandující voskovaná se při použití roztáhne a přizpůsobí se všem mezizubním prostorům, což umožní efektivněji odstraňovat plak i na těch nejobtížnějších místech. Skládá se z ultra měkkých vláken a doporučuje se pro citlivé a zanícené dásně. Každodenní kombinované používání společně se zubní pastou Biorepair® Gum Protection s kyselinou hyaluronovou léčí dásně a pomáhá bojovat proti problémům dásní a předcházet jim a zároveň opravuje zubní sklovinu. Se svěží příchutí máty.

S microRepair® pro úplné zdraví ústní dutiny

Biorepair® je jediná řada, která se může pochlubit patentovanou inovací, microRepair® vyrobenou v Itálii: biomimetické částice vyrobené ze stejné látky jako zubní sklovina. Díky příslušenství Biorepair® proniká microRepair® do mezizubních prostor, kam se zubní kartáček nedostane, chrání před tvorbou bakteriálního plaku, předchází kazům a hlavním onemocněním dásní.

JAK POUŽÍVAT:

1. Odtrhněte cca 40 cm nitě a konce omotejte kolem prostředníčků.

2. Zbylou část zaveďte mezi zuby. Jemnými pohyby klouzejte nahoru/dolů a dopředu/dozadu.

VŽDY AKTIVNÍ OCHRANA:

Proti bakteriím, které způsobují hromadění plaku, zubní kámen, kazy a zánět dásní, které se dostávají do mezizubních prostor a vytvářejí kyselý biofilm, který narušuje sklovinu. Nové příslušenství Biorepair® s microRepair® vyrobené z bakteriostatického SCP pomáhá chránit místa před napadením bakteriemi, tam kde se váš zubní kartáček nedostane.

Modo d'uso filo interdentale ESPANDIBILE con microRepair®

DALŠÍ PRODUKTY PRO KAŽDODENNÍ HYGIENU

ZUBNÍ PASTA GUM PROTECTION

Chrání a posiluje citlivé dásně

DISCOVER MORE

ZUBNÍ KARTÁČEK GUMS EXTRA SOFT

Extra měkké štětiny, které jsou jemné k dásním

DISCOVER MORE

ÚSTNÍ VODA PRO OCHRANU DÁSNÍ ANTIBAKTERIÁLNÍ

Ústní voda s vysokou hustotou s microRepair® a kyselinou hyaluronovou

DISCOVER MORE