ZUBNÍ PASTA ADVANCED INTESIVE NIGHT

OPRAVUJE A CHRÁNÍ ZUBNÍ SKLOVINU PŘED NOČNÍ EROZÍ.
BOJUJE PROTI BAKTERIÍM AKTIVNÍCH BĚHEM NOCI.

Intensive Night Repair

Během noci se v dutině ústní vytvářejí jiné podmínky než ve dne. Metabolické působení bakterií a kyselin demineralizuje a oslabuje sklovinu. Nižší tok slin, bruxismus a sevření čelistí jsou další důležité faktory, které způsobují erozi skloviny v noci. Vytváří na zubu novou vrstvu, která vydrží celou noc. Zinek PCA zabraňuje množení bakterií, které narušují jejich metabolismus. Xylitol snižuje hladinu Streptococco Mutans. Aroma stimuluje noční tok slin.

Nakupte online
 
 

CO OBSAHUJE ZUBNÍ PASTA BIOREPAIR® ADVANCED INTENSIVE NIGHT:

Aqua, Zinc Hydroxyapatite*, Hydrated Silica, Sorbitol, Xylitol, Glycerin, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Cellulose Gum, Silica, Zinc PCA, Zinc Citrate, Aroma, Tetrapotassium Pyrophosphate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Sodium Saccharin, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Limonene.
*microRepair®

Čím se Biorepair® Advanced Intensive Night liší od ostatních zubních past:

Složení je vylepšeno tak, aby kontrastovalo s procesem demineralizace zubní skloviny, ke kterému dochází během noci. microRepair® se ve vysoké koncentraci ukládá na sklovině, opravuje a chrání povrch zubů před noční erozí. Zinek PCA a Xylitol zabraňují působení kyselin a bakterií, hlavní příčinou demineralizace, plaku, zubního kamene a kazů. Speciální aroma stimuluje noční tok slin pro přirozenou ochranu skloviny a svěžejší dech ráno.

Co je microRepair®

MicroRepair® se skládá z částic tvořených hydroxyapatitem. Složení těchto mikročástic je velmi podobné zubní sklovině. Tato podobnost umožňuje mikročásticím trvale se integrovat se zubní sklovinou a dentinem, a tak rovnoměrně je přirozeně opravovat.

DŮLEŽITÉ:

Děti, a to i mladší 6 let, mohou používat Biorepair® bez dozoru dospělé osoby díky absenci fluoridu.

Biorepair neobsahuje:

  1. Fluorid
  2. Oxid titaničitý
  3. Sulfáty
  4. Parabeny

DALŠÍ PRODUKTY PRO KAŽDODENNÍ HYGIENU:

ZUBNÍ PASTA TOTAL PROTECTION REPAIR

Opravuje povrch skloviny, chrání před tvorbou plaku, zubního kamene a zubních kazů

DISCOVER MORE

ZUBNÍ PASTA FAST SENSITIVE REPAIR

Okamžitě snižuje citlivost zubů

DISCOVER MORE

ÚSTNÍ VODA 3V1 ANTIBAKTERIÁLNÍ

Ústní voda s trojitým účinkem: proti citlivosti, antibakteriální a proti zubním kazům

DISCOVER MORE