Zubní pasta peribioma pro

PODPORUJE UDRŽOVÁNÍ NORMÁLNÍHO ÚSTNÍHO MIKROBIOMU,
KTERÝ POMÁHÁ CHRÁNIT PŘED HLAVNÍMI PŘÍČINAMI PARODONTITIDY

Biorepair® PERIBIOMA™

Biorepair® PERIBIOMA® s jedinečným složením s microRepair®BIOMA, která působí proti příznakům parodontitidy a bojuje proti příčinám, čímž podporuje udržení normální mikroflóry v dutině ústní.Nakupte online
 
 

CO OBSAHUJE ZUBNÍ PASTA BIOREPAIR® PERIBIOMA® PRO

Aqua, Zinc Hydroxyapatite*, Sorbitol, Glycerin, Hydrated Silica, Silica, Cocamidopropyl Betaine, Cellulose Gum, Aroma, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum Oil, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retynil Palmitate, Sodium Hyaluronate, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Spirulina Platensis Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Eucaliptus Globulus Leaf Oil, Bifidobacterium*, Lactobacillus*, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Sodium Saccharin, Potassium Sorbate, Maltodextrin, Citric Acid, Helianthus Annuus Seed Oil, BHT, Limonene, Eugenol, CI 77891, CI 73360.
*microRepair®BIOMA

Čím se Biorepair® PERIBIOMA® PRO liší od ostatních zubních past?

Zubní pasta a žvýkací žvýkačky s microRepair®BIOMA obohacené o probiotika s inovativním účinkem podporují udržení normální ústní mikroflóry a pomáhají předcházet zánětům a krvácení dásní. Zubní pasta Biorepair® PERIBIOMA® PRO také opravuje sklovinu a chrání linii dásní před napadením bakteriemi díky antimikrobiálnímu působení chioské mastichy. Receptura je zdokonalena o vitaminový komplex s kyselinou hyaluronovou s detoxikačním, antioxidačním a regeneračním účinkem na gingivální tkáně.

Co je microRepair®BIOMA

MicroRepair®BIOMA jsou biomimetické krystaly hydroxyapatitu doplněné specifickými probiotiky s inovativním účinkem. Opravují zubní sklovinu tím, chrání před plakem na dásních a pomáhají předcházet zánětům dásní a krvácení. Probiotika stimulují imunitní činnost a podporují udržení normální ústní mikroflóry.

DŮLEŽITÉ:

Děti, a to i mladší 6 let, mohou používat Biorepair® bez dozoru dospělé osoby díky absenci fluoridu.

 
.

PRO PÉČI O VAŠE DÁSNĚ

PERIBIOMA® ŽVÝKAČKY

Žvýkačky pro pohodu ústní dutiny bez cukru

DISCOVER MORE

ZUBNÍ KARTÁČEK GUMS EXTRA SOFT

Extra měkké štětiny, které jsou jemné k dásním

DISCOVER MORE

PERIBIOMA PĚNOVÁ ÚSTNÍ VODA

Ústní voda pro udržení normální ústní mikroflóry

DISCOVER MORE