Zubní nit voskovaná

s microRepair® pro běžné mezizubní prostory,
ideální pro každodenní ústní hygienu

WAXED Dental floss

Je vyrobena s inovativním bakteriostatickým SAMOČISTÍCÍM POLYMEREM a microRepair®, částicemi tvořenými stejnou látkou jako zubní sklovina. Proniká do míst, kam se zubní kartáčky nedostanou.

  • 50 m
  • Vyrobeno ze 140 ultratenkých mikrovláken, které se přizpůsobí jakémukoli mezizubnímu prostoru
  • S antibakteriálním zinkem PCA
  • Svěží mátová příchuť
Nakupte online

INOVATIVNÍ BAKTERIOSTATICKÝ SAMOČISTÍCÍ POLYMER* (S.C.P.)

Samočisticí polymer je speciální polymerační proces, díky kterému jsou všechny materiály v řadě příslušenství Biorepair® bakteriostatické. Tato inovativní technologie je založena na přírodních stopových prvcích, neobsahuje biocidní látky a bojuje proti růstu bakterií, díky čemuž je příslušenství Biorepair® hygieničtější a poskytuje lepší ochranu. Bakteriostatická ochrana zůstává účinná v průběhu času.

Čím se liší Biorepair® Zubní nit voskovaná od ostatních doplňků?

Je to jediná dentální nit s microRepair®, částicemi složenými ze stejné látky jako zubní sklovina, které pronikají do míst, kam se váš zubní kartáček nedostane, a chrání před tvorbou zubního plaku, který způsobuje kazy a záněty dásní. Voskovaná zubní nit Biorepair® je vyrobena z přibližně 140 mikrovláken, která se během používání pohybují, přizpůsobují se každému mezizubnímu prostoru a odstraňují usazený plak a zbytky jídla. Kombinované každodenní používání se zubní pastou Biorepair® Total Protective Repair zaručují kompletní ochranu před plakem, zubním kamenem a kazy a opravují zubní sklovinu. S příchutí čerstvé máty.

S microRepair® pro úplné zdraví ústní dutiny

Biorepair® je jediná řada, která se může pochlubit patentovanou inovací, microRepair® vyrobenou v Itálii: biomimetické částice vyrobené ze stejné látky jako zubní sklovina. Díky příslušenství Biorepair® proniká microRepair® do mezizubních prostor, kam se zubní kartáček nedostane, chrání před tvorbou bakteriálního plaku, předchází kazům a hlavním onemocněním dásní.

JAK POUŽÍVAT:

1. Odtrhněte cca 40 cm nitě a konce omotejte kolem prostředníčků.

2. Zbylou část zaveďte mezi zuby. Jemnými pohyby klouzejte nahoru/dolů a dopředu/dozadu.

VŽDY AKTIVNÍ OCHRANA:

Proti bakteriím, které způsobují hromadění plaku, zubní kámen, kazy a zánět dásní, které se dostávají do mezizubních prostor a vytvářejí kyselý biofilm, který narušuje sklovinu. Nové příslušenství Biorepair® s microRepair® vyrobené z bakteriostatického SCP pomáhá chránit místa před napadením bakteriemi, tam kde se váš zubní kartáček nedostane.

DALŠÍ PRODUKTY PRO KAŽDODENNÍ HYGIENU

ZUBNÍ PASTA TOTAL PROTECTION REPAIR

Opravuje povrch skloviny, chrání před tvorbou plaku, zubního kamene a zubních kazů

DISCOVER MORE

ZUBNÍ KARTÁČEK TOTAL MEDIUM

Se 4 030 středně tvrdými čistícími štětinami, které jsou šetrné ke sklovině a dásním

DISCOVER MORE

OHEBNÉ PÁRÁTKO REGULAR 40 KS

Gumové bakteriostatické hroty, které dosáhnou tam, kam se váš zubní kartáček nedostane

DISCOVER MORE