Mezizubní kartáčky regular

s microRepair®, hloubkové čištění pro zdravé zuby a dásně

Jsou vyrobeny inovativní technologií SELF CLEANING POLYMER a microRepair®, částicemi vyrobenými ze stejné látky jako sklovina, které pronikají do míst, kam se zubní kartáčky nedostanou.

  • SUPER ÚZKÉ
  • ISO 0 = PHD 0,82 mm
  • Jemný mezizubní kartáček s ocelovým jádrem potaženým polyuretanem
  • Svěží mátová příchuť
Nakupte online

INOVATIVNÍ BAKTERIOSTATICKÝ SAMOČISTÍCÍ POLYMER* (S.C.P.)

Samočisticí polymer je speciální polymerační proces, díky kterému jsou všechny materiály v řadě příslušenství Biorepair® bakteriostatické. Tato inovativní technologie je založena na přírodních stopových prvcích, neobsahuje biocidní látky a bojuje proti růstu bakterií, díky čemuž je příslušenství Biorepair® hygieničtější a poskytuje lepší ochranu. Bakteriostatická ochrana zůstává účinná v průběhu času.

Čím se liší Biorepair® mezizubní kartáčky REGULAR od ostatních doplňků?

Jsou to jediné mezizubní kartáčky s microRepair®, částicemi vyrobenými ze stejné látky jako sklovina, které pronikají do míst, kam se váš zubní kartáček nedostane, a chrání před tvorbou zubního plaku, který způsobuje kazy a záněty dásní. Mezizubní kartáčky Biorepair® odstraňují i ty nejodolnější zbytky jídla a plak díky jemným štětinám s ocelovým jádrem pokrytým polyuretanem, které zabraňuje poškrábání skloviny a dásní. Kombinované použití zubních past a příslušenství Biorepair® zaručuje kompletní ochranu zdraví vašich zubů.

Co je microRepair®

MicroRepair® se skládá z částic tvořených hydroxyapatitem. Složení těchto mikročástic je velmi podobné zubní sklovině. Tato podobnost umožňuje mikročásticím trvale se integrovat se zubní sklovinou a dentinem, a tak rovnoměrně je přirozeně opravovat.

JAK POUŽÍVAT:

Použijte nejvhodnější velikost mezizubního kartáčku pro vaše mezizubní prostory. Vložte kartáček do mezer, dávejte pozor, abyste nepůsobili silou, a jemně s ním pohybujte tam a zpět. Opakujte pro všechny vaše mezizubní prostory na horních a spodních zubech a po každém použití kartáček opláchněte a opatřte ochranným uzávěrem. Při nesprávném použití může dojít k poškození dásní.

VŽDY AKTIVNÍ OCHRANA:

Proti bakteriím, které způsobují hromadění plaku, zubní kámen, kazy a zánět dásní, které se dostávají do mezizubních prostor a vytvářejí kyselý biofilm, který narušuje sklovinu. Nové příslušenství Biorepair® s microRepair® vyrobené z bakteriostatického SCP pomáhá chránit místa před napadením bakteriemi, tam kde se váš zubní kartáček nedostane.

DALŠÍ PRODUKTY PRO KAŽDODENNÍ HYGIENU

ZUBNÍ KARTÁČEK SENSITIVE SOFT

Jemné měkké štětiny

DISCOVER MORE

ZUBNÍ NIT VOSKOVANÁ

Ideální pro všechny mezizubní prostory, s antibakteriálním zinkem PCA

DISCOVER MORE

ZUBNÍ PASTA ADVANCED ACTIVE SHIELD

Bojuje proti bakteriím v dutině ústní

DISCOVER MORE