Ohebná párátka regular

s microRepair® pro vaši ústní hygienu doma,
v práci nebo na cestách

Soft pick REGULAR

Jsou vyrobeny inovativní technologií SELF CLEANING POLYMER a microRepair®, částicemi vyrobenými ze stejné látky jako sklovina, které pronikají do míst, kam se zubní kartáčky nedostanou.

  • 40 PÁRÁTEK PRO BĚŽNÉ MEZIZUBNÍ PROSTORY
  • Gumová párátka
  • Žádné kovové části
  • Svěží mátová příchuť
Nakupte online

INOVATIVNÍ BAKTERIOSTATICKÝ SAMOČISTÍCÍ POLYMER* (S.C.P.)

Samočisticí polymer je speciální polymerační proces, díky kterému jsou všechny materiály v řadě příslušenství Biorepair® bakteriostatické. Tato inovativní technologie je založena na přírodních stopových prvcích, neobsahuje biocidní látky a bojuje proti růstu bakterií, díky čemuž je příslušenství Biorepair® hygieničtější a poskytuje lepší ochranu. Bakteriostatická ochrana zůstává účinná v průběhu času.

Čím se liší mezizubní párátka Regular od Biorepair® od ostatních doplňků?

Jediná gumová mezizubní párátka s microRepair®, částicemi vyrobenými ze stejné látky jako sklovina, které pronikají do míst, kam se váš zubní kartáček nedostane, chrání před tvorbou zubního plaku, který způsobuje kazy a záněty dásní. Párátka Biorepair®, bez kovových částí, jsou šetrné k dásním a sklovině díky jejich gumovým hrotům, které odstraňují většinu odolných zbytků jídla a plaku. Kombinované použití zubních past a příslušenství Biorepair® zaručuje kompletní ochranu zdraví vašich zubů.

Co je microRepair®

MicroRepair® se skládá z částic tvořených hydroxyapatitem. Složení těchto mikročástic je velmi podobné zubní sklovině. Tato podobnost umožňuje mikročásticím trvale se integrovat se zubní sklovinou a dentinem, a tak rovnoměrně je přirozeně opravovat.

JAK POUŽÍVAT:

Jemně zaveďte párátko do mezizubních prostor. Masírujte dásně pohyby dopředu/dozadu a opakujte u všech mezizubních prostor. Koncovou část rukojeti můžete použít na dáseň kolem zubních krčků. Po použití vyhoďte. Při nevhodném použití může poškodit dáseň.

VŽDY AKTIVNÍ OCHRANA:

Proti bakteriím, které způsobují hromadění plaku, zubní kámen, kazy a zánět dásní, které se dostávají do mezizubních prostor a vytvářejí kyselý biofilm, který narušuje sklovinu. Nové příslušenství Biorepair® s microRepair® vyrobené z bakteriostatického SCP pomáhá chránit místa před napadením bakteriemi, tam kde se váš zubní kartáček nedostane.

DALŠÍ PRODUKTY PRO KAŽDODENNÍ HYGIENU

ZUBNÍ KARTÁČEK TOTAL MEDIUM

Se 4 030 středně tvrdými čistícími štětinami, které jsou šetrné ke sklovině a dásním

DISCOVER MORE

ZUBNÍ NIT VOSKOVANÁ

Ideální pro všechny mezizubní prostory, s antibakteriálním zinkem PCA

DISCOVER MORE

ZUBNÍ PASTA TOTAL PROTECTION REPAIR

Opravuje povrch skloviny, chrání před tvorbou plaku, zubního kamene a zubních kazů

DISCOVER MORE