Zubní nit ultra plochá

s microRepair® pro běžné mezizubní prostory, ideální pro každodenní ústní hygienu

Ultra-flat unwaxed dental floss

Je vyrobena s inovativním bakteriostatickým SAMOČISTÍCÍM POLYMEREM a microRepair®, částicemi tvořenými stejnou látkou jako zubní sklovina. Proniká do míst, kam se zubní kartáčky nedostanou.

  • 30 m
  • Vyrobeno z monovlákna se speciálními plochými částmi pro úzké mezizubní prostory
  • Svěží mátová příchuť
Nakupte online

INOVATIVNÍ BAKTERIOSTATICKÝ SAMOČISTÍCÍ POLYMER* (S.C.P.)

Samočisticí polymer je speciální polymerační proces, díky kterému jsou všechny materiály v řadě příslušenství Biorepair® bakteriostatické. Tato inovativní technologie je založena na přírodních stopových prvcích, neobsahuje biocidní látky a bojuje proti růstu bakterií, díky čemuž je příslušenství Biorepair® hygieničtější a poskytuje lepší ochranu. Bakteriostatická ochrana zůstává účinná v průběhu času.

Čím se liší Biorepair® Zubní nit ultra plochá od ostatních doplňků?

Je to jediná dentální nit s microRepair®, částicemi složenými ze stejné látky jako zubní sklovina, které pronikají do míst, kam se váš zubní kartáček nedostane, a chrání před tvorbou zubního plaku, který způsobuje kazy a záněty dásní. Zubní nit Biorepair® ultra plochá je vyrobena z monovlákna se speciální plochou částí, která je zvláště doporučena pro úzké mezizubní prostory a citlivé zuby. Jeho schopnost sklouznout i do těch nejobtížněji dostupných prostor pomáhá odstraňovat plak a zbytky jídla. Kombinované každodenní používání se zubní pastou Biorepair® Fast Sensitive Repair zaručuje okamžitou úlevu od hypersenzitivity dentinu a opravuje zubní sklovinu. S příchutí čerstvé máty.

S microRepair® pro úplné zdraví ústní dutiny

Biorepair® je jediná řada, která se může pochlubit patentovanou inovací, microRepair® vyrobenou v Itálii: biomimetické částice vyrobené ze stejné látky jako zubní sklovina. Díky příslušenství Biorepair® proniká microRepair® do mezizubních prostor, kam se zubní kartáček nedostane, chrání před tvorbou bakteriálního plaku, předchází kazům a hlavním onemocněním dásní.

JAK POUŽÍVAT:

1. Odtrhněte cca 40 cm nitě a konce omotejte kolem prostředníčků.

2. Zbylou část zaveďte mezi zuby. Jemnými pohyby klouzejte nahoru/dolů a dopředu/dozadu.

VŽDY AKTIVNÍ OCHRANA:

Proti bakteriím, které způsobují hromadění plaku, zubní kámen, kazy a zánět dásní, které se dostávají do mezizubních prostor a vytvářejí kyselý biofilm, který narušuje sklovinu. Nové příslušenství Biorepair® s microRepair® vyrobené z bakteriostatického SCP pomáhá chránit místa před napadením bakteriemi, tam kde se váš zubní kartáček nedostane.

How to use thread waxed flowing with microRepair®

DALŠÍ PRODUKTY PRO KAŽDODENNÍ HYGIENU

ZUBNÍ PASTA FAST SENITIVE REPAIR

Okamžitě ulevuje od citlivosti zubů

DISCOVER MORE

ZUBNÍ KARTÁČEK SENSITIVE SOFT

Jemné měkké štětiny

DISCOVER MORE

ÚSTNÍ VODA 3V1 ANTIBAKTERIÁLNÍ

Ústní voda s trojitým účinkem: proti citlivosti, antibakteriální a proti zubním kazům

DISCOVER MORE