Plus ústní voda

intenzivní ošetření

Biorepair® Antibacterial Mouthwash Plus

Biorepair® Plus ústní voda pomáhá chránit ústní sliznici před zánětem, zmírňuje příznaky a zabraňuje usazování plaku. K dispozici ve dvou velikostech: 1 l a 250 ml

  • Ochranné a antibakteriální působení na ústní sliznici
  • Protizánětlivé působení po stomatologickém zákroku
  • Zabraňuje usazování plaku
  • Remineralizuje poškozenou sklovinu a uzavírá obnažené dentinové kanálky
Nakupte online
 
 
 

Čím se Biorepair® Plus Ústní voda liší od ostatních ústních vod:

Biorepair Plus Ústní voda s intenzivním ošetřením pomáhá chránit ústní sliznici před zánětem, zmírňuje příznaky a zabraňuje usazování plaku. Je založena na microRepair®, aktivních biomimetických mikročásticích hydroxyapatitu, které jsou podobné složení nacházejícím se v našich zubech, které jsou schopny pronikat do mikroškrábanců na zubech, opravit poškozenou sklovinu a uzavřít obnažené dentinové tubuly. Složení je obohacené o zinek PCA a probiotika. Je pomůckou při léčbě infekcí a zánětů ústní sliznice a je zvláště doporučována lidem se sklonem k onemocnění dásní a s oslabenou imunitou. Díky kombinaci účinných látek je Biorepair Plus Ústní voda ideální pro léčbu zánětlivé reakce po stomatologické operaci a pro prevenci tvorby a hromadění plaku.

Co je microRepair®

MicroRepair® se skládá z částic tvořených hydroxyapatitem. Složení těchto mikročástic je velmi podobné zubní sklovině. Tato podobnost umožňuje mikročásticím trvale se integrovat se zubní sklovinou a dentinem, a tak rovnoměrně je přirozeně opravovat.

CO OBSAHUJE BIOREPAIR® PLUS ÚSTNÍ VODA

Vyrobeno na bázi microRepair® a probiotik (tyndalizovaná probiotika) Aqua, Sorbitol, Zinc PCA, Xylitol, Cellulose Gum, Polysorbate 20, Zinc Hydroxyapatite*, Aroma, Lactobacillus Lysate (Lactobacillus Rhamnosus LR06; Lactobacillus Pentosus LPS01; Lactobacillus Plantarum LP01; Lactobacillus Delbrueckii LDD01), Lactoferrin, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Benzoate, Tromethamine, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Saccharin, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Limonene. *microRepair

DŮLEŽITÉ:

Doporučujeme vyplachovat ústa 20 ml neředěného přípravku po dobu alespoň 1 minuty. Po použití nevyplachujte. Doporučujeme zdržet se jídla a pití po dobu alespoň 30 minut po ošetření. Před použití dobře protřepejte. Výrobek nepolykejte.

Biorepair does neobsahuje

  1. Parabeny
  2. Fluorid
  3. Oxid titaničitý
  4. Alkohol
  5. Chlorhexidin

DALŠÍ PRODUKTY PRO KAŽDODENNÍ HYGIENU - VYZKOUŠEJTE ŘADU ZUBNÍCH PAST PLUS

ZUBNÍ PASTA PLUS TOTAL PROTECTION

Bojuje s bakteriemi v ústní dutině

DISCOVER MORE

ZUBNÍ PASTA PLUS SENSITIVE TEETH

Již od první aplikace snižuje citlivost zubů

DISCOVER MORE

ZUBNÍ PASTA PLUS PARODONTGEL

Chrání dásně před zánětem každý den

DISCOVER MORE

ZUBNÍ PASTA PLUS PRO WHITE

Vraťte svému úsměvu přirozenou bělost

DISCOVER MORE