Peribioma pěnová ústní voda

Ústní voda pro udržení normální ústní mikroflóry

Collutorio in mousse con Peribioma® senza tappo
Collutorio in mousse con Peribioma® con tappo
Collutorio in mousse con Peribioma® vista dietro

Pěnová ústní voda Peribioma díky své měkké a nadýchané textuře jemně obaluje dásně s hlubokým působením.

Pěnová ústní voda uvolňuje mikrobubliny, které přilnou k dásním a zubům a dostanou se do nejskrytějších mezizubních prostor. Ideální na bolavé, oteklé a krvácející dásně a podrážděnou ústní sliznici.Nakupte online
 
 

CO OBSAHUJE PĚNOVÁ ÚSTNÍ VODA BIOREPAIR® PERIBIOMA®

Aqua, Sorbitol, Xylitol, Zinc Hydroxyapatite*, Aroma, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum Oil, Lactobacillus*, Bifidobacterium*,Sodium Hyaluronate, Ascorbic Acid, Hamamelis Virginiana Leaf Extract, Spirulina Platensis Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Maltodextrin, Sodium Saccharin, Helianthus Annuus Seed Oil, Potassium Sorbate, BHT, Limonene, CI 16255.
*microRepair®BIOMA

Čím se liší Pěnová ústní voda Biorepair® PERIBIOMA® od ostatních ústních vod.

Inovativní pěnová ústní voda Biorepair® Peribioma® se svou jemnou a nadýchanou texturou jemně obaluje zanícené a krvácející dásně a poskytuje úlevu a dlouhotrvající ochranu. Základem je microRepair®BIOMA, mikrokrystaly na opravu zubní skloviny obohacené o specifická vybraná probiotika, která pomáhají obnovit normální ústní mikroflóru a chránit tak před hlavními příčinami zánětu dutiny ústní. Je také obohacena o chioskou mastichu pro antibakteriální a antimikrobiální účinek. Vitamíny A, C, E a kyselina hyaluronová obohacují pěnu svými antioxidačními a detoxikačními vlastnostmi na tkáně.

Co je microRepair®BIOMA

MicroRepair®BIOMA jsou biomimetické krystaly hydroxyapatitu doplněné specifickými probiotiky s inovativním účinkem. Opravují zubní sklovinu tím, chrání před plakem na dásních a pomáhají předcházet zánětům dásní a krvácení. Probiotika stimulují imunitní činnost a podporují udržení normální ústní mikroflóry.

DŮLEŽITÉ:

NEPOLYKEJTE. Děti mohou ústní vodu Biorepair® používat od 6 let a výše, jakmile budou ovládat své polykání.

.

DALŠÍ PRODUKTY PRO KAŽDODENNÍ HYGIENU

ZUBNÍ PASTA PERIBIOMA® PRO

Podporuje udržování normálního ústního mikrobiomu

DISCOVER MORE

ZUBNÍ KARTÁČEK GUMS EXTRA SOFT

Extra měkké štětiny, které jsou jemné k dásním

DISCOVER MORE

ÚSTNÍ VODA PRO OCHRANU DÁSNÍ ANTIBAKTERIÁLNÍ

Ústní voda s vysokou hustotou s microRepair® a kyselinou hyaluronovou

DISCOVER MORE