ADVANCED ACTIVE SHIELD

SLOŽENÍ JE OBOHACENO O PŮSOBENÍ PROTI BAKTERIÍM A ZUBNÍM KAZŮM.
BRÁNÍ ZUBNÍ SKLOVINU PŘED CUKROVÝMI KYSELINAMI.

Biorepair® Advanced Active Shield Anti-Cavities action

Plak, který se tvoří a ulpívá na zubech, pokud není denně odstraňován, může způsobit tvorbu kyselin, které napadají sklovinu a vytvářejí léze, které vedou ke vzniku zubního kazu.

Microrepair opravuje mikrotrhliny ve sklovině tím, že zabraňuje pronikání bakterií do skloviny. Zinek PCA zastavuje růst bakterií tím, že narušuje jejich metabolismus. Xylitol Snižuje hladinu Streptococco Mutans, hlavní příčiny kazů.

Nakupte online
 
 

CO OBSAHUJE ZUBNÍ PASTA BIOREPAIR® ADVANCED ACTIVE SHIELD:

Aqua, Zinc Hydroxyapatite*, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Xylitol, Silica, Aroma, Cellulose Gum, Zinc PCA, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Tetrapotassium Pyrophosphate, Sodium Saccharin, Zinc Citrate, Citric Acid, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Limonene. *microRepair®

Čím se Biorepair® Advanced Active Shield liší od ostatních zubních past:

Složení Biorepair® Advanced Active Shield bylo vylepšeno pro boj s cukrovými kyselinami a kariogenními bakteriemi, s aktivním působením zinku PCA a xylitolu spolu s technologií microRepair® na opravu zubní skloviny. microRepair® se váže na sklovinu a chrání před erozivním působením kyselin. Zinek PCA je aktivní složka, která brání tvoření bakterií, které je hlavní příčinou tvorby plaku a kazů. Xylitol bojuje proti Streptococco Mutans, který je zodpovědný za zubní demineralizaci a zubní kazy.

Co je microRepair®:

MicroRepair® se skládá z částic tvořených hydroxyapatitem. Složení těchto mikročástic je velmi podobné zubní sklovině. Tato podobnost umožňuje mikročásticím trvale se integrovat se zubní sklovinou a dentinem, a tak rovnoměrně je přirozeně opravovat.

DŮLEŽITÉ:

Děti, a to i mladší 6 let, mohou používat Biorepair® bez dozoru dospělé osoby díky absenci fluoridu.

Biorepair neobsahuje:

  1. Fluorid
  2. Oxid titaničitý
  3. SLS
  4. Parabeny

DALŠÍ PRODUKTY PRO KAŽDODENNÍ HYGIENU:

ZUBNÍ PASTA TOTAL PROTECTION REPAIR

Opravuje povrch skloviny, chrání před tvorbou plaku, zubního kamene a zubních kazů

DISCOVER MORE

ZUBNÍ PASTA FAST SENSITIVE REPAIR

Okamžitě snižuje citlivost zubů

DISCOVER MORE

ÚSTNÍ VODA 3V1 ANTIBAKTERIÁLNÍ

Ústní voda s trojitým účinkem: proti citlivosti, antibakteriální a proti zubním kazům

DISCOVER MORE