Ohebná párátka fine

s microRepair® pro vaši ústní hygienu doma,
v práci nebo na cestách

Soft pick fine

Jsou vyrobeny inovativní technologií SELF CLEANING POLYMER a microRepair®, částicemi vyrobenými ze stejné látky jako sklovina, které pronikají do míst, kam se zubní kartáčky nedostanou.

  • 40 PÁRÁTEK PRO ÚZKÉ MEZIZUBNÍ PROSTORY
  • Gumová párátka
  • Žádné kovové části
  • Svěží mátová příchuť
Nakupte online

INOVATIVNÍ BAKTERIOSTATICKÝ SAMOČISTÍCÍ POLYMER* (S.C.P.)

Samočisticí polymer je speciální polymerační proces, díky kterému jsou všechny materiály v řadě příslušenství Biorepair® bakteriostatické. Tato inovativní technologie je založena na přírodních stopových prvcích, neobsahuje biocidní látky a bojuje proti růstu bakterií, díky čemuž je příslušenství Biorepair® hygieničtější a poskytuje lepší ochranu. Bakteriostatická ochrana zůstává účinná v průběhu času.

Čím se liší mezizubní párátka Fine od Biorepair® od ostatních doplňků?

Jediná gumová mezizubní párátka s microRepair®, částicemi vyrobenými ze stejné látky jako sklovina, které pronikají do míst, kam se váš zubní kartáček nedostane, chrání před tvorbou zubního plaku, který způsobuje kazy a záněty dásní. Párátka Biorepair®, bez kovových částí, jsou šetrné k dásním a sklovině díky jejich gumovým hrotům, které odstraňují většinu odolných zbytků jídla a plaku. Kombinované použití zubních past a příslušenství Biorepair® zaručuje kompletní ochranu zdraví vašich zubů.

Co je microRepair®

MicroRepair® se skládá z částic tvořených hydroxyapatitem. Složení těchto mikročástic je velmi podobné zubní sklovině. Tato podobnost umožňuje mikročásticím trvale se integrovat se zubní sklovinou a dentinem, a tak rovnoměrně je přirozeně opravovat.

JAK POUŽÍVAT:

Jemně zaveďte párátko do mezizubních prostor. Masírujte dásně pohyby dopředu/dozadu a opakujte u všech mezizubních prostor. Koncovou část rukojeti můžete použít na dáseň kolem zubních krčků. Po použití vyhoďte. Při nevhodném použití může poškodit dáseň.

VŽDY AKTIVNÍ OCHRANA:

Proti bakteriím, které způsobují hromadění plaku, zubní kámen, kazy a zánět dásní, které se dostávají do mezizubních prostor a vytvářejí kyselý biofilm, který narušuje sklovinu. Nové příslušenství Biorepair® s microRepair® vyrobené z bakteriostatického SCP pomáhá chránit místa před napadením bakteriemi, tam kde se váš zubní kartáček nedostane.

DALŠÍ PRODUKTY PRO KAŽDODENNÍ HYGIENU

MEZIZUBNÍ KARTÁČKY SUPER FINE

Dostane se do míst, kam se váš zubní kartáček nedostane

DISCOVER MORE

ZUBNÍ NIT ULTRA PLOCHÁ

Jemná v mezizubních prosterech, ideální pro citlivé zuby

DISCOVER MORE

ZUBNÍ PASTA FAST SENITIVE REPAIR

Okamžitě ulevuje od citlivosti zubů

DISCOVER MORE