PERIBIOMA® ŽVÝKAČKY

Žvýkačky pro pohodu ústní dutiny bez cukru

Chewing Gum with PERIBIOMA® PRO

Žvýkačka Biorepair® PERIBIOMA® PRO je jediná receptura s microRepair®BIOMA, která působí proti příznakům parodontitidy a bojuje proti příčinám, čímž podporuje udržení normální mikroflóry v dutině ústní.Nakupte online
 
 

CO OBSAHUJÍ ŽVÝKAČKY BIOREPAIR® PERIBIOMA®

Gum base (flavours; emulsifier: soy lecithin; sweeteners: acesulfame K, sucralose; antioxidant: tocopherol); bulking agents: isomalt, sorbitol; microRepair® (orthophosphoric acid calcium salt)*; probiotic lactic acid bacteria* [L. reuteri (SGL 01), L. salivarius (SGL 03), L. plantarum (SGL 07), bulking agent: maize maltodextrin, Anti-caking agent: silicon dioxide]; flavours; Vitamin C (calcium ascorbate); colouring foodstuff (radish and sweet potato concentrate); sweeteners: sucralose, acesulfame; Vitamin D (Colecalcipherol).
*microRepair®BIOMA

Čím se liší žvýkačky Biorepair® PERIBIOMA® od ostatních druhů žvýkaček

Žvýkačky Biorepair® PERIBIOMA® díky svému pokročilému složení na bázi microRepair®BIOMA a vitaminu C a D3 udržují dásně chráněné a silné. Přídavek probiotik pomáhá udržovat normální rovnováhu mikroflóry. Nesprávná výživa snižuje imunitní obranu, stres může způsobit nepravidelnosti v mikrobiotě, střevní i orální. Žvýkačky Biorepair® PERIBIOMA® obsahují microRepair®BIOMA, mikrokrystaly hydroxyapatitu přidané se třemi miliardami specifických vybraných probiotik, které podporují rovnováhu ústní mikroflóry.

Co je microRepair®BIOMA

MicroRepair®BIOMA jsou biomimetické krystaly hydroxyapatitu doplněné specifickými probiotiky s inovativním účinkem. Opravují zubní sklovinu tím, chrání před plakem na dásních a pomáhají předcházet zánětům dásní a krvácení. Probiotika stimulují imunitní činnost a podporují udržení normální ústní mikroflóry.

POZOR:

Doporučuje se žvýkat jednu žvýkačku denně alespoň 20 minut, nejlépe po běžné ústní hygieně. Doporučuje se pokračovat v užívání alespoň 10 dní.

Upozornění: Dodržujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek by měl být uchováván mimo dosah dětí mladších 3 let. Nadměrná konzumace může mít projímavé účinky. Skladujte na chladném a suchém místě.

.

PRO PÉČI O VAŠE DÁSNĚ

ZUBNÍ PASTA PERIBIOMA® PRO

Podporuje udržování normálního ústního mikrobiomu

DISCOVER MORE

ZUBNÍ KARTÁČEK GUMS EXTRA SOFT

Extra měkké štětiny, které jsou jemné k dásním

DISCOVER MORE

PERIBIOMA PĚNOVÁ ÚSTNÍ VODA

Ústní voda pro udržení normální ústní mikroflóry

DISCOVER MORE